Udruga roditelja „Korak po korak“ otvara za svu djecu koja su sudjelovala u CAP programu prevencije nasilja nad i među djecom i mladima kreativni natječaj pod nazivom: „Cool CAP“ s kojim želimo potaknuti dječju kreativnost i promišljanje o svemu onome što su naučili kroz CAP radionice. 

 Pozivamo djecu da puste mašti na volju i prenesu svoje doživljaje i razmišljanja o CAP- u na papir ili drugu podlogu (tkaninu, glinu, metal, plastiku…) korištenjem bilo koje tehnike.
Svoje originalne i kreativne uratke šaljite nam na adresu udruge roditelja „Korak po korak“, Ilica 73, 10 000 Zagreb,  najkasnije do 16.04.2017.!

Djecu na kreativni natječaj mogu prijaviti roditelji ili CAP pomagači iz njihovih škola ili vrtića!

U okviru natječaja biti će podijeljene sljedeće nagrade slatkih paketa za prva tri ili prve tri rangirane.

Imena nagrađenih objavit ćemo 19.4.2017. godine na Facebook i internetskoj stranici Udruge roditelja „Korak po korak“, a sve pristigle radove izložiti ćemo na konferenciji CAP pomagača i koordinatora 25.travnja 2017. godine.