Od 19. do 23. 11. 2019. U Biogradu na Moru

održao se međunarodni trening Cross Over na kojem sudjeluje 20 sudionika iz sedam zemalja: Belgije, Litve, Latvije, Mađarske, Srbije, Češke i Hrvatske. Cilj je bolje razumjeti format strateških partnerstava i kvalitetnije napisati projektni prijedlog . Kao jedan od članova Hrvatske delegacije sudjeluje i naš koordinaotor programa i projektni asistent Kristijan Orešković

Cilj treninga je produbiti razumijevanje formata strateških partnerstava i podići kvalitetu projektnih prijava na nadolazećim rokovima programa Erasmus+.

(izvor: AMPEU)

Cross Over je dugoročni projekt nacionalnih agencija za provedbu strateških partnerstava u sklopu programa Erasmus+ (područje mladih), a sastoji se od nacionalnog i međunarodnog treninga, koji se održava od početka Erasmus+ programa. Agencija za mobilnost i programe EU po drugi put koordinira aktivnosti međunarodnog treninga.