U petak 04.11. i subotu 05.11.2011. održan je seminar za edukaciju CAP pomagača za primjenu Osnovnog CAP programa u Našicama gdje je prisustvovalo 38 djelatnika osnovnih škola s područja Osječko-baranjske, Virovitičko-podravske, Požeško-slavonske i Brodsko-posavske županije.

Seminar je dio projekta Prevencija zlostavljanja djece primjenom CAP programa, sufinanciran od Ministarstva branitelja, obitelji i međugeneracijske solidarnosti i škola polaznika seminara. Predavačice na seminaru bile su trenerice za CAP program, Elvira Nimac i Sanja Brajković, psihologinje. Sudionici su ocijenili edukaciju visokim ocjenama te pokazali veliki interes i želju da ovaj program prevencije zlostavljanja djece provode u svojim školama.

Ovim putem, Udruga roditelja "Korak po korak" zahvaljuje se Osnovnoj školi Kralja Tomislava iz Našica na pomoći u organizaciji i provedbi seminara.