U petak 29.11. i subotu 30.11.2013. godine u OŠ dr. Ante Starčevića u Zagrebu održan je seminar za primjenu Osnovnog CAP programa. Predavačice na seminaru bile su trenerice za CAP program, Elvira Nimac i Sanja Brajković, psihologinje s višegodišnjim iskustvom u provedbi CAP programa. Na seminaru je sudjelovalo 37 djelatnika osnovnih škola s područja Grada Zagreba, Zagrebačke, Brodsko-posavske i Zadarske županije.

Sudionici su ocijenili edukaciju visokim ocjenama te pokazali veliki interes i želju da ovaj program prevencije nasilja nad i među djecom provode u svojim školama. Ovim putem, Udruga roditelja "Korak po korak" i trenerice zahvaljuju svim sudionicima na velikom interesu, odličnoj suradnji i pozitivnoj atmosferi tijekom edukacije. Također, zahvaljujemo Osnovnoj školi dr. Ante Starčevića iz Zagreba na pomoći u organizaciji i provedbi seminara.