U petak 12. 04. i subotu 13. 04. 2013. godine u Dječjem vrtiću „Adriana“ u Splitu održana je edukacija za provedbu CAP programa prevencije nasilja nad i među djecom za stručne suradnike i djelatnike predškolskih ustanova Grada Splita i Splitsko dalmatinske županije. Edukacija je održana u organizaciji Udruge roditelja "Korak po korak", Grada Splita, DV Adriana Split i CAP koordinatorice za Splitsko dalmatinsku županiju, Dalme Vuketin. Seminaru su prisustvovale 26 osobe sa područja Grada Splita i županije. Prisutni su ocijenili edukaciju kao vrlo korisnu u svom stručnom radu i pokazali namjeru da ovaj program prevencije zlostavljanja djece provode u svojim vrtićima te time doprinesu smanjenju ranjivosti djece na verbalno, fizičko i seksualno zlostavljanje. Predavačice na seminaru su dugogodišnje trenerice Udruge roditelja "Korak po korak",Dalma Luketin i Eli Vidović, psihologinje.