Kontakt

Adresa:
Udruga roditelja „Korak po korak“
Ilica 73, 10 000 Zagreb

OPĆENITA PITANJA:
info@udrugaroditeljakpk.hr
ili
01 4855 578

Kontakti zaposlenika:

Silvija Stanić, izvršna direktorica
MOB: +385 95 4855 112
MAIL: silvija@udrugaroditeljakpk.hr

Vesna Miličević, tajnica
MOB: +385 95 4855 114
MAIL: vesna@udrugaroditeljakpk.hr

Iva Buconjić, voditeljica edukativno – savjetodavnih aktivnosti
MAIL: iva@udrugaroditeljakpk.hr

Kristijan Orešković, koordinator CAP programa i volontera
MOB: +385 95 4855 113
MAIL: kristijan@udrugaroditeljakpk.hr

Andreja Rukavina, programska asistentica; koordinatorica aktivnosti i suradnica za komunikacije
MAIL: andreja@udrugaroditeljakpk.hr

Mia Krpan, stručna suradnica na psihosocijalnim poslovima i programska asistentica
MOB: +385 95 4855 111
MAIL: mia@udrugaroditeljakpk.hr

PRIPRAVNICE
Sara Carević, psihologinja
sara@udrugaroditeljakpk.hr

Karmen Stipeč, socijalna radnica
karmen@udrugaroditeljakpk.hr



(opcionalno)

U polje za provjeru upišite 3 *