Završna aktivnost projekta "Korak za mlade majke" održana je 8.7.2015. u prostorijama kluba MaMa. Završno druženje je okupilo volonterke/studentice Studijskog centra socijalnog rada, stručnjake i mlade majke iz Kuće ljubavi Caritasa Zagrebačke nadbiskupije i Dječjeg doma Zagreb, te njihovu djecu. Bila je to prilika da se u ugodnoj atmosferi razmjene dosadašnja iskustva, nagrade i pohvale volonteri, te da se ukaže prilika majkama kao krajnjim korisnicama da ocijene sami projekt i skrenu pažnju na usvojena znanja i nove vještine koje su usvajale proteklih godinu dana kroz suradnju s volonterima.

Tim Udruge roditelja "Korak po korak" zahvaljuje partnerima na suradničkom doprinosu na projektu kojim pružamo podršku mladim majkama i trudnicama.